Derde competitiewedstrijd 2016 - April 17, 2016

Utrecht, The Netherlands (50m pool)

50m Apnoea

Men

# Athlete Time
1 Bas VIJLBRIEF 0:16.73
2 Joaquim DUPONT 0:17.87
3 Sven KUIN 0:17.88
4 Andrew Mutsaers 0:17.89
5 Leonard Alaimo 0:18.05
6 Frank Schijf 0:18.43
7 Friso Zandwijk 0:18.84
8 Antoine Burtin 0:18.98
9 Cornée Elemans 0:19.65
10 Alexander LEENDERS 0:20.71
More results

Women

# Athlete Time
1 Robin FLATON 0:20.77
2 Maureen Halleux 0:21.02
3 Daria FILIMONOVA 0:21.25
4 Ande RAADSCHELDERS 0:22.23
5 Juliette Breuseker 0:22.26
6 Linn ARENDSE 0:22.71
7 Leroy MARINE 0:23.41
8 Romy UIJEN 0:23.51
9 Julia BEUMER 0:23.88
10 Jamy KOOY - SCHUMACHER 0:24.00
More results

50m BiFins

Men

# Athlete Time
1 Bas VIJLBRIEF 0:21.72
2 Frank Schijf 0:22.62
3 Alexander LEENDERS 0:23.91
4 Liam Glebbeek 0:23.95
5 Alexander van Scherpenseel 0:24.07
6 Fred STEEGSTRA 0:24.66
7 Geert Meesen 0:25.64
8 Tom Sastre 0:25.69
9 Sten den HOLLANDER 0:25.84
10 Tycho BASTEN 0:25.98
More results

Women

# Athlete Time
1 Robin FLATON 0:25.07
2 Hanna Bouhuis 0:27.38
3 Anouk van Esch 0:27.75
4 Kelly DIK 0:27.79
5 Femma Neehus 0:27.80
6 Lucie Louis 0:28.14
7 Linn ARENDSE 0:28.37
8 Esmee Morel 0:28.41
9 Rianne Smit 0:28.45
10 Fanny Yela 0:28.45
More results

200m BiFins

Men

# Athlete Time
1 Bas VIJLBRIEF 1:48.97
2 Antoine Burtin 2:01.14
3 Jens SMITS 2:01.92
4 Tycho BASTEN 2:11.69
5 Sten den HOLLANDER 2:12.06
6 Demian Schimmel 2:28.37
7 Roger KEIZER 2:28.91
8 Geert Meesen 2:34.16
9 Yarno Basten 2:40.88
More results

Women

# Athlete Time
1 Robin FLATON 1:59.47
2 Fanny Yela 2:12.49
3 Esmee Morel 2:14.47
4 Marit Steeg 2:17.05
5 Muriel XHERVELLE 2:17.72
6 Femke Struik 2:18.61
7 Kelly DIK 2:24.25
8 Rianne Smit 2:24.56
9 Anouk van Esch 2:28.89
10 Karin van den BREUL 2:29.94
More results

50m Surface

Men

# Athlete Time
1 Bas VIJLBRIEF 0:18.43
2 Frank Schijf 0:19.96
3 Sven KUIN 0:20.37
4 Andrew Mutsaers 0:20.53
5 Friso Zandwijk 0:20.64
6 Alexander LEENDERS 0:21.06
7 Cornée Elemans 0:21.62
8 Liam Glebbeek 0:21.89
9 Sten den HOLLANDER 0:22.37
10 Tom Sastre 0:22.41
More results

Women

# Athlete Time
1 Robin FLATON 0:22.20
2 Elina Noris 0:22.83
3 Ande RAADSCHELDERS 0:22.90
4 Juliette Breuseker 0:23.91
5 Linn ARENDSE 0:24.20
6 Hanna Bouhuis 0:24.69
7 Femma Neehus 0:24.86
8 Fanny Yela 0:25.08
9 Kelly DIK 0:25.28
10 Julia BEUMER 0:25.67
More results

100m Surface

Men

# Athlete Time
1 Leonard Alaimo 0:41.23
2 Joaquim DUPONT 0:42.87
3 Raphael Leroy 0:43.24
4 Andrew Mutsaers 0:44.90
5 Sven KUIN 0:45.40
6 Jens SMITS 0:47.39
7 Friso Zandwijk 0:47.99
8 Antoine Burtin 0:48.36
9 Alexander LEENDERS 0:48.89
10 Tom Sastre 0:51.35
More results

Women

# Athlete Time
1 Robin FLATON 0:48.32
2 Elina Noris 0:50.68
3 Juliette Breuseker 0:51.65
4 Ande RAADSCHELDERS 0:51.90
5 Maureen Halleux 0:52.98
6 Linn ARENDSE 0:54.11
7 Femma Neehus 0:54.55
8 Fanny Yela 0:55.59
9 Julia BEUMER 0:57.53
10 Leroy MARINE 0:57.57
More results

400m Surface

Men

# Athlete Time
1 Raphael Leroy 3:34.83
2 Friso Zandwijk 3:49.20
3 Wouter van Diepen 4:11.20
4 Nikita FILIMONOV 4:40.79
5 Thomas van den Berg 4:42.28
6 Phil Jason Bieler 4:57.29
More results

Women

# Athlete Time
1 Romy UIJEN 4:06.66
2 Juliette Breuseker 4:17.03
3 Ande RAADSCHELDERS 4:17.55
4 Linn ARENDSE 4:19.96
5 Julia BEUMER 4:24.39
6 Femke Struik 4:33.47
7 Elma Corbijn 4:45.62
8 Melika KISSAMI 4:50.23
9 Dorien BOON 4:54.46
10 Rianne Smit 5:08.77
More results

800m Surface

Men

# Athlete Time
More results

Women

# Athlete Time
1 Romy UIJEN 8:34.91
2 Julia BEUMER 9:22.01
3 Femke Struik 9:28.85
4 Muriel XHERVELLE 9:48.65
5 Elma Corbijn 9:57.68
More results

400m Immersion

Men

# Athlete Time
1 Sven KUIN 4:15.73
2 Peter Blanker 5:02.78
More results

Women

# Athlete Time
More results

100m Immersion

Men

# Athlete Time
1 Leonard Alaimo 0:41.96
2 Joaquim DUPONT 0:46.12
3 Nikita FILIMONOV 0:52.33
4 Liam Glebbeek 0:55.26
5 Peter Blanker 0:58.01
More results

Women

# Athlete Time
1 Maureen Halleux 0:49.25
2 Daria FILIMONOVA 0:51.47
3 Femma Neehus 0:52.58
4 Dorien BOON 1:02.38
5 Fanny Yela 1:05.15
More results